Bandomoji šukuosena, bandomasis makiažas

Šios paslaugos teikiamos pagal pageidavimą. Bandomieji (šukuosena+makiažas) užtrunka apie  3 valandas ir daromi tam, kad įsitikintumėte, jog pasirinkta šukuosena bei makiažas tikrai tinka ir patinka, tuo pačiu susipažinsite su manimi. Bandomieji vyksta tik darbo dienomis, kadangi savaitgaliais būnu rezervuota tuo metu vykstančioms vestuvėms.

Bandomuosius patariama darytis likus mėnesiui iki šventės, nes tada jau yra tikslesnė vestuvinio įvaizdžio vizija, turima suknelė ir kiti priedai, prie kurių derinsime šukuoseną bei makiažą. Bandytis anksčiau nei prieš du mėnesius nepatariama, kadangi bėgant laikui Jūsų norai, aprangos ir įvaizdžio detalės gali pasikeisti, dėl to gali tekti ir vėl bandytis kitą šukuoseną ar makiažą.

Prieš bandomuosius patariama pasižiūrėti šukuosenų pavyzdžių. Jūsų užduotis – nuspręsti, kas patinka, mano – pakonsultuoti, kas tinka. Taigi patariama apsvarstyti norimo šventinio įvaizdžio detales iš anksto. Jeigu neturite pageidavimų ir neįsivaizduojate, kas Jums tiktų, nesijaudinkite, pagelbėsiu. Bandomųjų metu galima išbandyti ne vieną variantą, tai padės apsispręsti..

Bandomieji yra fotografuojami, gavusios nuotraukas galėsite pamatyti save  kitu kampu ir nuspręsti ar pasirinkimas tikrai tinkamas.

Bandomajai šukuosenai prašau ateiti su švariais plaukais.

Bandomajam makiažui specialiai ruoštis nereikia, esant galimybei ateikite be jokio makiažo. Jeigu tokios galimybės nėra, nesijaudinkite, nuvalysime.