Blogas

Diena su manimi. Mes judesy!

Tiek visko viename video įraše seniai nebuvo. Diena gavosi itin intensyvi ir įdomi. Net nežinau, nuo ko čia pradėti. 
Vienas įdomiausių atradimų pastarosiomis dienomis yra kosmetinė, kuri labai patogi: sumetu bet kaip daiktus į ją ir ready! Po to išskleidžiu ir viską matau kaip ant delno! Tai naujiena Lietuvoje – vadinasi ZipNgo. Galite pasižiūrėti kaip atrodo, video įraše parodysiu daugiau:
Teko pabuvoti labai įdomiame renginyje. Tai buvo pirmasis „Schwarzkopf Professional” organizuojamas renginys tinklaraščių ir žiniasklaidos atstovams. Renginio metu buvo pristatyta naujoji „Essential Looks Pavasaris/Vasara 2017“ kolekcija „Modern Ikon“. Supažinome su ryškiausiomis šio sezono plaukų stiliaus tendencijomis, buvo pristatytos dvi naujos ikoniškos produktų linijos: „BlondMe“ ir „OSiS+ Session Label“.
Šį sezoną „Essential Looks“ kolekcijoje „Modern Ikon“ akcentuojamos trys tendencijos: žavingosios 6-ojo dešimtmečio Prancūzijos Rivjeros įkvėpta serija OPULENT, persmelkta glamūro ir rafinuotumo; BEAT ICON, įkūnijanti ikonišką septintojo dešimtmečio kartos įvaizdį ir amžinai gyvą urbanistinę dvasią; COLORAMA, sujungianti pankams būdingą maištingumą ir Tokijo gatvėse pastebimas neoninių spalvų vibracijas.
„Essential Looks“ kolekciją pristatė pirmą kartą Lietuvoje viešiejęs pasaulinio garso stilistas ir kūrybinis SACO akademijos direktorius RIČARDAS AŠFORTAS (RICHARD ASHFORTH)! Tai – tarptautiniu mastu žinomas stilistas ir „Schwarzkopf Professional“ stiliaus ambasadorius. „Essential Looks tendencijas taip pat apžvelgė „Schwarzkopf Professional“ technologė Lietuvoje Olga Terentjeva. Daugiau apie produktus galėsite pamatyti video įraše.
Mano vakarą vainikavo nuostabus maistas, kurį ragavome restorane „Foxes Burger and Lobster“ , kuris yra Vilniuje, Klaipėdos g. 1. Labai norėjau išbandyti taip giriamą storapadę picą bei omarą, kuris yra pagrindiniu šios vietos akcentu ir skoniu. Mano vaikelis taip noriai skanavo picą, kad man pačiai tai buvo keista. Prisipažinsiu, nėra jis didelis valgytojas, tačiau ši pica jam labai patiko. Na o omaras buvo suvalgytas akimirksniu! Dievinu jūros gerybes! Tiesa, visko nesuvalgėme, porcijos itin didelės. Štai kaip atrodo žymusis omaras:
Dar šiame video įraše rodau eilinę partiją drabužių iš Shein bei Romwe puslapių. Kuo toliau, tuo mano pasirinkimai taiklesni. Juos jau galiu drąsiai vadinti 99 proc. taikliais, nes viską, ką gaunu mielai nešioju, viskas tinka, dydžius nuspėju idealiai. Dar kartą pasitvirtino mano nuostata, kad pigu nebūtinai prasta, dažnai būna net labai kokybiška, tačiau reikia mokėti rinktis, turėti uoslę.
Viena šios partijos favoričių yra ši suknelė, video įrašas apie kurią mistiškai dingo, tačiau turiu nuotraukų:
Video įrašas nėra trumpas, tačiau Jūs jau prie to pripratote, mano gyvenimas neįmanomas be serialų, kuriuos kuriu pati, kviečiu: