Blogas

Diena su manimi: Siautėju Pelenės parodoje!

Ir vėl Diena su manimi. Pastaruoju metu jų itin daug. Nežinau, ar tai patinka Jums, tačiau man jas filmuoti labai patinka, ko nepasakyčiau apie redagavimą, nes dalių labai daug, tenka pasėdėti redaguojant ilgiau. Neslėpiu, man tai šiek tiek monotoniškas darbas. Vis pasvajoju, kad gal kada nors..turėsiu ką nors…kas man redaguos video įrašus, tačiau pasvajojusi kaskart grįžtu į realybę: niekas, deja, man jų nesuredaguos, tik aš pati, tad kimbu prie darbo.
Video šį kartą lyg ir apie nieką, tačiau pamatysite daug. Pirmoji, labai įdomi patirtis, buvo interviu bei fotosesija žurnalui HAPPY365. Tokį ilgesnį straipsnį apie mane su nuotraukomis rašys pirmą kartą, tad esu, kaip anglai pasakytų – be galo “excited”, nes įdomu kaip viskas gausis. Fotosesijai ruošiausi pati, tiesa, labai pagelbėjo galvos apdangalų dizainerė Anna Mois, kuri leido pasidžiaugti jos kurtomis skrybelaitėmis, prie kurių priderinau aprangą ir detales. Viskas praėjo sklandžiai. Pirmą kartą teko bendrauti su tokia malonia žurnaliste ir fotografu. Jausmas buvo tarsi dirbau su seniai pažįstamais žmonėmis.
Vėliau judėjau į kasmetinę grožio parodą Pelenė, kuri kaip ir įprasta vyko Litexpo Parodų Rūmuose Vilniuje. Apie viską detaliau: