Blogas

Diena su manimi. Susipažinau su Inga Žuolyte ir Ieva Beauty!

Tas spalvotas youtuberių/vlogerių gyvenimas! Spalvotas jis tuo, kad pamatome labai daug, nuveikiame nemažai, tuo pačiu nieko nespėjame, bet nepaisant viskuo mėgaujamės tuo, ką darome! 
Kasdien atsiranda vis naujų youtube kanalų bei blog’ų. Ne visus spėju pastebėti, tačiau tos ryškiausios asmenybės vis tiek patraukia akį. Ypač jeigu yra aktyvesnės socialinėje erdvėje.
Štai Ingą Žuolytę internete esu mačiusi jau labai seniai. Visuomet ji man atrodė labai rimta sportininkė, užsispyrusi, griežta, o štai realybėje maždaug mano ūgio švelni, miela asmenybė.
Ieva, turinti youtube kanalą Ieva Beauty, taip pat dažnai matoma youtube kanale Motyvuoti Atletai – tokia pat besišypsanti ir draugiška, kokią ją pažįstame iš jos video įrašų. 
Šias abi merginas pažinojau iš interneto platybių, teko ne kartą susirašyti, tačiau šią savaitę pasitaikė proga abi pažinti gyvai, kas mane be galo nudžiugino. Visi, kas turiu youtube kanalus, kuria ten turinį man yra tarsi kolegos, draugai ir ne kitaip! Savaime suprantama, vieni mielesni širdžiai, kiti mažiau, bet visus mus jungia bendra, labai įdomi veikla, todėl susitikus temų pokalbiams mums nepritrūksta.
Mano diena buvo labai intensyvi. Kartais pati nesuprantu, kaip viską spėju, bet man tai patinka!
Dieną nuspalvino drabužių ženklo By_me kolekcijos pristatymas, kuris vyko Green Hall restorane. Su šiuo ženklu jau esu pažįstama, nes turiu nuostabią liemenę ir ją mielai nešioju. Šį kartą ženklas nustebino kitomis naujovėmis, kurias galėsite pamatyti mano video įraše.

Kaip gi vasara be maudymosi kostiumėlio? Juos šiemet rinkomės Calzedonia parduotuvėje Akropolyje, Vilniuje. Kiek ten visko! Kiek spalvų! Būčiau kiek lieknesnė, imčiau viską! Tačiau teko imti tai, į ką tilpau. Na, per daug nepergyvenu, atvirkščiai – stengiuosi džiaugtis apvalumais, kurie dar liko. Ką išsirinkau, vėl gi, pamatysite video įraše.

Po to judėjome į apatinio trikotažo itališką parduotuvę Intimissimi. Štai čia buvo rojus toms, kurios norėjo išsipuošti nėriniais! Kaip smagu buvo viską matuotis! Draugiškai dalinomės kabinas, tarėmės dėl modelio, ar tinka. Išaiškėjo ir visų merginų silpnybės bei kokius apatinius mėgsta. Po parduotuves su merginomis? Tai yra tai, ko seniai nedariau. Visuomet skaičiuoju laiką ir taupumo dėlei einu viena. Šį kartą mūsų buvo daug ir tas laikas kartu buvo be galo smagus, todėl esu labai dėkinga Polhelm Lietuva už tokį kvietimą. 
Apie viską detaliau šiame video įraše: