Blogas

DSM. 3P: pamąstymai, pliurpalai ir pasilepinimai

Šis mano video įrašas daug apie ką ir tuo pačiu apie nieką. Pavadinau tiesiog “3P”, nes viskas prasideda iš tos pačios P…
Pastaruoju metu nemažai sirguliavau. Arba aš, arba mano vaikas, tad laiko kūrybai neturėjau. Labai pasiilgstu to tokio nenutrūkstamo darbo proceso.
Teko pabuvoti nuostabiame VICHY Slow Age kremo pristatyme, kuris vyko Vilniuje. Vichy laboratorijos sukūrė Slow Age fluidą, kuris koreguoja matomus senėjimo požymius ir saugo nuo naujų atsiradimo (raukšlių, mimikos raukšlių, netolygios veido spalvos, pigmentacijos, odos elastingumo bei stangrumo praradimo). Šis fluidas parduotuvėse kainuos 37 Eurus. Aš, kol kas, jį išbandžiau tik ant rankos, kvapas ir tekstūra labai patiko, tad laukiu nesulaukiu, kada baigsis mano naudojamas kremas ir galėsiu mėgautis šiuo.
Po pristatymo svečiai mėgavosi išskirtiniais restorano „Entresol“ šefo Raimondso Zommerso pagamintais patiekalais ir gėrimais. Šefas atkreipė susirinkusiųjų dėmesį, kad užkandžių ingredientai parinkti ne atsitiktinai. Dominavo penki odą gražinantys produktai: grybai, avokadai, apelsinai, lašišos ir riešutai. 

Vakarop nusprendžiau palepinti save į mamą Ellame veido kaukėmis. Nelaukiau mamos dienos, juk savo mamą reikia mylėti visada, ne tik per mamos dieną, tad nusprendžiau pasidaryti tą tokį damų vakarą! Mano vaikui labai patiko, kad kažką dėjomės ant veido ir atrodėme lyg personažai iš kokio filmuko, tačiau tai tebuvo veido kaukė, su kuria ne tik lengva judėti ir daryti kasdienius darbus, bet ir be galo smagu po to jausti jos poveikį. Mamos oda vaizdžiai pasikeitė net po vieno naudojimo, tapo skaistesnė ir stangresnė. Mano oda buvo prisotinta ir irgi atrodė labai gražiai, Nuoširdžiai rekomenduoju pasidaryti tokią kaukę prieš kokią šventę, prieš darantis makiažą. Tikrai atrodysite bent keletą metų jaunesnės. Kaukės kaina yra 4,90 ir 5,90 Eur didžiosiose Lietuvos vaitinėse, būna nuolaidų. Rekomenduojama daryti 1-3 kartus per savaitę, bet patikėkite, ir po karto mano veido oda buvo žymiai gražesnė nei prieš tai. Mama išvis buvo ekstazėje.
Apie viską nuo pradžių šiame video įraše: