Blogas

DSM: Riga su Loreal Botanicals ir kovinė Vikė

Saulėtą kovo 24 dieną Lietuvos youtuberės ir kitos smalsios damos išjudėjo į Latviją, kad susipažintų su Loreal naujienomis. Buvo žadamas nuostabus renginys itin įdomioje vietoje – Salaspils botanikos sode. Ta renginio vietos intriga mus žavėjo iki kol pamatėme viską. Vaizdas mus tiesiog pribloškė: kaktusai, palmės, upeliai ir šiluma! Viskas taip gyva, tikra. Iš ankstyvo šaltojo pavasario tarsi persikėlėme į vasarą, kur viskas žalia ir gražu. Renginio organizatoriai pristatydami naują Loreal liniją pavadinimu Botanics labai pataikė su renginio vieta. Ji 100% atitiko tai, apie ką buvo kalbama ir rodoma. 
Botanics Fresh Care liniją sudaro įvairių tipų produktai: sausiems plaukams, nepaklusniems plaukams, silpniems ir pažeistiems plaukams. Produktai yra nuostabios sudėties, kadangi juose nėra silikonų, parabenų. Jų pagrindą sudaro gamtos dovanos, tokios kaip augalų ekstraktai, aliejai.
Susipažinome ne tik su produktais, bet ir turėjome įkvepiančius gyvybingumą pratimus su Latvijos jogos virtuozu. Pasiklojome kilimėlius tiesiog pačiame sode ir damos tiek su suknelėmis, tiek su džinsais kartu leidosi į tempimo pratimų avantiūrą! Aš tiek atsipalaidavau, kad pamiršau savo renkinę pasibaigus pratimams, išėjau be jos, teko grįžti.
Nerealus renginys ir įspūdžiai iš Rygos detaliau šiame video, kur beje ir kvailiojame: